Posty

Dieta

Dlaczego warto jeść kalafior?

Data: 29.04 Autor: Patrycja

To popularne warzywo często pojawia się na naszych talerzach, co powinno cieszyć. Dlaczego? Bo kalafior to nie tylko wspaniały smak, ale i bardzo duża wartość odżywcza. W warzywie tym możemy znaleźć sporo cennych dla zdrowia witamin i minerałów, dzięki czemu nasz organizm otrzymuje bezcenne wsparcie w walce z licznymi przypadłościami.

Dieta

Mleczko koksowe i jego moc

Data: 29.04 Autor: Patrycja

Mleczko kokosowe to jeden z tych dodatków, dzięki którym nasza dieta może nabrać wyjątkowego charakteru. Mleczko z kokosów to rewelacyjne źródło wielu cennych składników odżywczych, dzięki którym nasz organizm otrzyma dodatkowe wsparcie i będzie mógł lepiej funkcjonować.

Dieta

Dlaczego warto jeść bakłażany?

Data: 29.04 Autor: Patrycja

Bakłażan to cenny składnik zdrowej diety oraz przysmak, dzięki któremu nasze menu stanie się ciekawsze. Co warto wiedzieć na temat odżywczej wartości bakłażanów? Dlaczego warto sięgać po te warzywa możliwie jak najczęściej?

Lifestyle

Najnowsze trendy w projektowaniu kuchni

Data: 26.04 Autor: Patrycja

Kiedy myślisz o remoncie domu, ponowne urządzenie kuchni jest prawdopodobnie ostatnią rzeczą, o na którą masz ochotę. I nic w tym dziwnego, ponieważ urządzenie kuchni to skomplikowane i kosztowne przedsięwzięcie. Przy modernizacji kuchni każdy drobny element ma znaczenie, a niewłaściwy wybór może przynieść poważne konsekwencje, nie tylko wizualne, ale co gorsza, również funkcjonalne. Oto najnowsze trendy w projektowaniu kuchni.

Lifestyle

Najprostrzy sposób na pozyskanie zdrowej zieleniny w mieszkaniu w bloku

Data: 26.04 Autor: Patrycja

Jak długo trzeba czekać na nać pietruszki, by wyrosła w doniczce? Całkiem długo, jeśli wysiewamy ją z nasionka. Oczywiście wysiew nasion w doniczce, to świetny sposób na pozyskanie zdrowej zieleniny, są jednak szybsze metody, dzięki którym pozyskamy nać pietruszki, szczypior, nać selera i świeże młode liście buraczków.

Dieta

Dla zdrowia i zgrabnej sylwetki - po jakie przyprawy warto sięgnąć?

Data: 26.04 Autor: Patrycja

Przyprawy mogą nie tylko zmieniać smak naszych potraw i kusić nas wspaniałym aromatem. Większość takich dodatków smakowych ma bardzo dobry wpływ na nasz organizm, a dieta z ich udziałem może przynieść nam wiele korzyści. Po jakie przyprawy warto sięgnąć, by ułatwić sobie odchudzanie?