Posty

Lifestyle

Nietypowe, ale bardzo praktyczne zastosowania coli

Data: 26.04 Autor: Patrycja

Czy to Coca Cola, czy Pepsi - napój o ciemnej barwie kojarzy nam się głównie ze sposobem na pobudzenie i ugaszenie pragnienia. Tymczasem, cola okazuje sie być bardzo przydatnym specyfikiem w każdym niemal gospodarstwie domowym. Jej magia leży przede wszystkim w wysokiej zawartości kwasów.

Fit

Jak być fit w czasach kwarantanny?

Data: 26.04 Autor: Patrycja

Stało się, dosięgła nas pandemia COVID-19. Musimy dostosować się do ogólnie przyjętych działań, a więc izolować się w domu. Co prawda narzucone obostrzenia poluzowano, ale mimo wszystko nadal musimy mieć się na baczności. Obecną sytuację można obrócić na swoją korzyść, a nadmiar czasu wykorzystać. Jest to doskonała okazja, aby w domowych warunkach rozpocząć zdrowy styl życia.

Dieta

Rzodkiewka w zdrowej diecie

Data: 26.04 Autor: Patrycja

Jest smacznym dodatkiem do kanapek, często pojawia się też w sałatkach i surówkach. Jej obecność uwzględniają przepisy na pyszne pasty kanapkowe, a wspaniały smak sprawia, iż po to warzywo sięgamy bardzo chętnie. Niewielka rzodkiewka może nas jednocześnie oczarować swą wartością odżywczą, dzięki czemu regularne sięganie po ten przysmak każdemu z nas przyniesie wiele korzyści. Co warto wiedzieć na temat rzodkiewki i jej wpływu na nasze zdrowie?